01-02 червня 2023 р., з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулась (он-лайн) Школа Медичного права, організована Навчально-науковим інститутом права Державного податкового університету спільно з Комітетом медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України. Висловлюємо слова широї вдячності, за те, що в такий буремний час знайшли можливість долучитись до нашого заходу: Сенюті Ірині Ярославівні, Миколаєць Юлії Михайлівні, Савеловій Юлії Михайлівні, Волчко Богдану Петровичу, Чуприні Зінаїді Миколаївні, Валах Вікторії Володимирівні, Мироновій Галині Анатоліївні, Чеховській Ірині Василівні та нашим організаторам і модератом заходу та сподіваємось на подальшу тісну і плідну співпрацю. Тримаємо разом освітній фронт!!!