Протягом пʼяти днів усі, зацікавлені в проблематиці у сфері цивільного права та законодавства, мали змогу долучитись до практичних семінарів та вебінарів фахівців, зокрема приватного нотаріуса Оксани Коротюк, адвокатів Ігоря Котовича та Ярослава Лантуха.

Активні здобувачі вищої освіти Навчально-науковий інститут права ДПУ представили свої напрацювання для участі у конкурсі наукових робіт.

За результатами публічних захистів, компетентне жюрі визначило переможницею Ольгу Ютовець.

Друге місце розділили Дарина Наконечна та Лілія Батюк. Почесне третє місце посіла Ангеліна Веремчук.

Вітаємо переможниць, а також науково-педагогічний колектив кафедри цивільного права та процесу з успішно проведеною серією заходів та бажаємо натхнення для подальших звершень.