Колеги, з якими тривалий проміжок часу співпрацює Навчально-науковий інститут права, підтримують та сприяють поширенню інформації про наш заклад вищої освіти.

За ініціативи Олега Боднарчука - доктора юридичних наук, професора, професора кафедри приватного права, та за спряння Йозефа Зятько – доктора права, доктора юридичних наук, доктора філософії, професора, директора Європейського інституту безперервної освіти, у черговому випуску Збірника наукових праць «Рочник україно-словацький» (Словаччина) опубліковано інформацію про діяльність кафедри приватного права та освітньо-професійні програми, за якими здійснюватиметься набір здобувачів вищої освіти другого (магістрського) рівня.

279569977_674815077139790_6783490165844474833_n.jpg

До слова, Jozef Zatko неодноразово брав участь у наукових заходах, які відбувались у Державному податковому університеті.

І немає жодних сумнівів, що наша наступна зустріч відбудеться найближчим часом!