23.11.2023 було проведене спільне засідання Наукового гуртка «Scriptum» кафедри приватного права ННІ Права ДПУ  та Дискусійного клубу з права кафедри політичних наук і права, факультету урбаністики і просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури (КНУБА).

Запрошений спікер - д.ю.н, проф., професорка кафедри політичних наук і права КНУБА Сердюк Наталія Аркадіївна виступила із темою: «Розбудова України як соціальної, правової держави». Формат заходу - змішаний, для забезпечення можливості приєднатись всім.

Говорили про історико-правові закономірності розвитку України як соціальної держави; урбанізацію та індустріалізацію; характеристики поняття «соціальна держава», прояви соціальної держави; про концепцію розвитку суспільства в соціальній правовій державі.

Жваве обговорення викликало питання розвитку духовності нації та практичні ситуації сьогодення, що повʼязані з нею. Вдячні за цікаву, актуальну тему виступу та Ваш час, а також за подарунки - власні наукові праці.

Ознайомитись з доробками запрошеного лектора можна на кафедрі приватного права.