23 лютого 2023 року кафедрою приватного права Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету було проведено «Школу трудового права». Участь у заході прийняли 86 осіб. З вітальним словом виступив проректор з навчально-методичної роботи Державного податкового університету, кандидат юридичних наук, доцент Іван ШЕМЕЛИНЕЦЬ. Він акцентував увагу присутніх на динамічності трудового законодавства, що вимагає від правників безперервного саморозвитку та кропіткої роботи з чинним законодавством. Директор Навчально-наукового інституту права Державного податкового університету, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України Василь ТОПЧІЙ вітаючи учасників «Школи трудового права» побажав їм плідної праці та успіхів у опануванні фахових компетентностей сучасного правника.

Професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор юридичних наук, професор Віктор ЩЕРБИНА розповів учасникам заходу про трудове право у житті людини. Завідувач відділу публічно-правових досліджень Науково-дослідного інституту правотворчості та науково-правових експертиз Національної академії правових наук України, Керуюча адвокатським бюро «Людмили Купіної», доктор юридичних наук, професор Людмила КУПІНА зосередила увагу присутніх на питаннях реформування трудового законодавства та сучасних тенденціях щодо удосконалення трудового законодавства України у контексті його адаптації до законодавства Європейського Союзу. Заступник начальника управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління державного управління з питань праці Ірина ЧИРВА ознайомила учасників з ризико-орієнтованим підходом до організації безпечних і здорових умов праці відповідно до європейських стандартів та важливості безпеки праці на робочому місці для нормальної життєдіяльності працівників. Директор громадської організації «Трудові ініціативи» Георгій САНДАЛ та юрист громадської організації «Трудові ініціативи» Інна КУДИНСЬКА виступити перед учасниками «Школи трудового права» з проблематикою правозахисної діяльності у сфері трудового права на прикладу практичних кейсів. Професор кафедри приватного права, доктор юридичних наук, професор Олена КОСТЮЧЕНКО ознайомила присутніх з практикою вирішення трудових спорів. Доцент кафедри приватного права, кандидат юридичних наук, доцент Любов МЕНІВ модерувала цей захід, що дозволило побудувати цікаві обговорення та дискусії. Учасники активно задавали питання спікерам, проявили зацікавленість до проблем трудового законодавства України та реалізації трудових прав працівників.

Усі присутні висловили слова подяки спікерам «Школи трудового права» та висловили сподівання та побажання щодо продовження спільної роботи в рамках «Школи трудового права».