1 жовтня 2024 року в рамках проведення Тижня академічної доброчесності, що триває в Державному податковому університеті з 30 вересня по 5 жовтня кафедрою цивільного права та процесубуло проведено зустріч із заступником головного редактора фахового наукового журналу «Ірпінський юридичний часопис» д.ю.н., професором Наталією Новицькою. Темою зустрічі стала «Академічна доброчесність як основа якості освіти». Під час свого виступу спікер розкрила базові принципи, якими мають керуватися учасники академічної спільноти, звернула увагу на фундаментальні цінності академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин, які визначені Міжнародною асоціацією академічної доброчесності.

Особливу увагу було приділено Кодексу академічної доброчесності Державного податкового університету, адже він є складовою внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти в Університеті, встановлює моральні принципи і загальні етичні норми у відносинах між представниками університетської спільноти під час виконання ними своїх обов’язків, визначає загальноприйняті світовою спільнотою стандарти здійснення освітньої та наукової діяльності здобувачами вищої освіти, педагогічними, науково-педагогічними, науковими працівниками та іншими категоріями співробітників з дотриманням при цьому основних моральних і правових норм академічної поведінки.