Актуальні проблеми приватного права: навчальний посібник / кол. авт. : І. В. Чеховська, Ю. Ю. Рябченко, В. А. Миколаєць та ін. ; Державний податковий університет. – Ірпінь, 2024. – 306 с.

ISBN 978-966-337-726-1

Пропонований навчальний посібник спрямований на формування у здобувачів системи науково-теоретичних і практичних знань з проблем приватного права, уміння визначати та вирішувати основні проблеми застосування його понять, розуміння категорій та інститутів, напрямів розвитку й удосконалення цивільного законодавства в умовах ринкової економіки та правової держави, застосування на практиці здобутих теоретичних знань, розвʼязання прикладних завдань і складання правових документів.

Викладений матеріал супроводжується завданнями для перевірки знань, термінологічним словником, рекомендованою літературою. Для самоконтролю пропонуються тестові завдання, кросворди, практичні завдання тощо. З метою ефективного проведення самоконтролю рекомендується запропонований перелік питань до кожної теми.

Матеріали посібника дозволяють сформувати практичні навички щодо застосування законодавства України.

Для студентів, курсантів, аспірантів, викладачів, практичних працівників, спеціалістів, а також усіх, хто цікавиться приватним правом.

Ознайомитись із посібником можна за посиланням