20.03.2023 року на кафедрі приватного права відбувся захід для наукового гуртка «Scriptum» за темою: Проблеми виконання господарських зобов’язань в умовах війни. З доповіддю виступила д.ю.н, професор кафедри приватного права Наталія Валеріївна Никитченко. Лектор розповіла про стан виконання господарських зобов’язань, проблеми і труднощі, що виникають під час виконання зобов’язань у зв’язку із обставинами непереборної сили, механізм засвідчення цих обставин. Доповідь була насичена судовою практикою, правовими позиціями КГС у складі ВСУ, а також міжнародними актами. Слухачів захопила розповідь щодо виконання зобов’язань в окремих сферах та галузях економіки: будівництві, аграрній сфері тощо; а також механізми боротьби з порушеннями у сфері торгівлі та послуг та механізм подання претензій та скарг.