Сьогодні учасникам та слухачам було презентовано одразу два освітні заходи.

Докторка юридичних наук, доцентка, доцентка кафедри цивільного права та процесу Вікторія Миколаєць, в рамках практичного майстер-класу з навчальної дисципліни «Авторське право» для здобувачів четвертого року навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, продемонструвала методики використання інформаційно-аналітичної системи «ЛІГА:ЗАКОН» в освітньому процесі.

Під час другого освітнього заходу, який модерували доценти кафедри цивільного права та процесу - кандидатка юридичних наук, доцентка Наталія Лаговська та кандидат юридичних наук, адвокат Ігор Котович, відбулось модельоване судове засідання щодо розгляду цивільного провадження, в рамках вивчення навчальної дисципліни «Цивільне процесуальне право».