Напередодні у Міністерство освіти і науки України відбулось урочисте нагородження фіналістів та переможців ІІ Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього», організованого Радою молодих юристів України, Київською Малою академією наук учнівської молоді та Інститутом політико-правових та релігійних досліджень, за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, учасниками якого стало понад 7 тисяч учасників з різних куточків України.

У категорії: «Студенти та аспіранти закладів вищої освіти» абсолютною переможницею стала Вікторія Ковбасюк - студентка 3 курсу Навчально-науковий інститут права ДПУ, голова наукового товариства кафедри цивільного права та процесу Державний податковий університет. Науковий керівник: Вікторія Миколаєць - докторка юридичних наук, доцентка.

У номінації «Молоді науковці та викладачі закладів вищої освіти» четвертою у рейтингу визнано Наталію Сперкач - кандидатку юридичних наук, доцентку кафедри кримінального права та процесу.

Дипломами фіналістів також нагороджені студенти інституту Славана Клімчук, Кирило Калашніков та Віра Паюл.

Щиро вітаємо!

Бажаємо, щоб досягнуті результати лише примножувались і стимулювали до подальших наукових звершень!