Модератором заходу виступила доцент кафедри приватного права Самілик Л.О., к.ю.н., доцент.

Спікерами виступили:

1. Валах Вікторія Володимирівна  медичний адвокат, заступник Голови Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, член Європейської асоціації медичного права, кандидат юридичних наук, доцент кафедри менеджменту Одеського національного медичного університету.
  2. Калинушка Оксана Олексіївна, приватний  нотаріус Бучанського районного нотаріального округу Київської області.
  3. Дитиненко Маргарита Олександрівна, начальник Бучанського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Бучанському районі Київської області ЦМУ Міністерства юстиції (м. Київ).
  4. Котович Ігор Олександрович, к.ю.н., доцент кафедри приватного права ННІ права Державного податкового університету, адвокат.
  5. Шех Ксенія Григорівна, приватний нотаріус Бучанського районного нотаріального округу, а також інші представники юридичної науки і практики.

Цікава і корисна інформація від практиків!