30.10.2023 р. кафедрою обліку та консалтингу був проведений науковий семінар на тему: «Обліково-аналітична система бізнес-процесів в умовах сталого розвитку».

З доповідями виступили: к.е.н., доцент, доцент кафедри обліку та консалтингу Сторожук Тетяна Миколаївна та здобувачі освіти третього освітньо-наукового рівня підготовки (PhD-доктор філософії) за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»: Андрій Благодушко, Артем Моргуненко, Олександр Скорик, Олександр Суворов, Сергій Кучеренко.

Значна увага в доповідях і дискусіях була приділена управлінню податковими ризиками, звітуванню зі сталого розвитку, міжнародним стандартам фінансової звітності і іншим актуальним питанням формування обліково-аналітичної системи бізнес-процесів у контексті євроінтеграції та сталого розвитку.