Сьогодні, 03 жовтня 2023 року, на 3 парі викладачі кафедри обліку та консалтингу і здобувачі освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Державного податкового університету зустрілися на відкритій лекції з Сергієм Рогозним - членом Ради ФПБАУ, очільником Комітету з фінансів та бюджету ФПБАУ, сертифікованим аудитором, консультантом з МСФЗ (CAP, ACCA DIpIFR), директором ТОВ "МІК "СТАРТ".

Тема зустрічі: «ФПБАУ та її роль у розвитку професії бухгалтера в Україні» - актуальна і вкрай важлива сьогодні.

У своїй доповіді Сергій Рогозний детально зупинився на історії виникнення та розвитку Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, відзначивши її роль у відображенні інформації про господарську діяльність підприємства в обліку та звітності відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Як завжди, Сергій Анатолійович надав значну кількість прикладів, взятих з господарської діяльності реально діючих компаній. Оскільки саме це сприяє апробації отриманих теоретичних знань студентами університету.

Кафедра обліку та консалтингу щиро вдячна Сергію Анатолійовичу за можливість спілкування з професіоналом найвищого рівня, за підтримку і допомогу кафедрі на шляху до професійного успіху наших випускників.