23 лютого 2023 року кафедрою облікових технологій та бізнес-аналітики Державного податкового університету організовано лекцію Анетти Проскуровської, дослідника з економічної та фінансової географії Люксембурзького інституту соціально-економічних досліджень (LISER) на тему: «Сталий розвиток, земельні активи та цифровізація».

Мета цієї лекції допомогти слухачам зрозуміти чому забезпечення володіння землею є ключовим елементом для сталого розвитку та представити критичний погляд на можливості та ризики пов'язані з розбудовою ринків нерухомості, іпотечного кредитування та іпотечних облігацій. Ця лекція заснована на результатах  дослідженні Анетти Проскуровської що до впливу блокчейн технології на ринки житла у Європейських країнах і демонструє методи якими можна досліджувати динаміку запущену  такими технологічними інноваціями.

Bridging sustainable development, land-derived commodities and digitalisation

On February 23, 2023, the the Department of Accounting Technologies and Business Analysts of the State Tax University organized a lecture by Anetta Proskurovska, a PhD Fellow (Industrial Fellowship) in economic and financial geography at Luxembourg Institute of Socio-Economic Research (LISER).

This lecture explains why secure tenure is considered the key to sustainable economic development, critically discussing opportunities and risks of advanced land markets. It also provides some insights from Anetta Proskurovska's research on the blockchain applications' impact on European housing and mortgage markets. Finally, it explains how to analyse the socio-economic dynamics that such innovations trigger.