В рамках співпраці із нашим партнером ТОВ «ІС-ПРО» студенти групи ОББ 19-3 і ОББ 21-4с, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», згідно навчальних планів, вивчають дисципліну «Навчальний практикум з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням ІТ», викладачі: керівник напряму впровадження ВНЗТОВ «ІС-ПРО» Мазурчак Віталій Олександрович та Паянок Т.М., к.е.н, доцент. 10.11 і 11.11.2022 р. пройшла сертифікація користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Управління персоналом», як підсумок вивчення програмного продукту «ISpro» за другим модулем!

Вітаємо студентів групи ОББ 19-3, які 10.11.2022 р. отримали сертифікати користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Управління персоналом», а саме: Вакулик Аліну, Даниленко Владиславу, Кравчук Анну, Литвинюк Світлану, Міщанін Євгенію, Мосьондз Ірину, Ольшевського Олексія, Степанову Дарину, Тесленко Інну, Юдіну Анну, Ягоденко Катерину, Ярошенко Анастасію, Яцева Дмитра.

Вітаємо студентів групи ОББ 19-3, які отримали сертифікат прослухав курс зі знання комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Управління персоналом», а саме: Басову Альбіну, Покиньчереду Богдана, Самолюк Вікторію, Сушко Ольгу.

Сертифікація є підсумок вивчення програмного продукту «ISpro» за другим модулем у навчальному практикумі з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням інформаційних технологій, 65 % студентів отримали прикладні знання!

Вітаємо студентів групи ОББ 21-4с, які 11.11.2022 р. отримали сертифікати користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Управління персоналом», а саме: Андрух Ольгу, Ільєнко Богдану, Карплюк Марію, Німчук Анастасію, Носенка Андрія та Праніченко Давіда.

Вітаємо студентів групи ОББ 21-4с, які отримали сертифікат прослухав курс зі знання комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика», а саме: Корнійчук Вікторію, Паламарчук Віктора та Хомченка Романа.

Сертифікація є підсумок вивчення програмного продукту «ISpro» за другим модулем у навчальному практикумі з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням інформаційних технологій, 50 % студентів групи ОББ 21-4с отримали прикладні знання!