В рамках співпраці із нашим партнером ТОВ «ІС-ПРО» студенти групи ОББ 19-3 і ОББ 21-4с, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», згідно навчальних планів, вивчають дисципліну «Навчальний практикум з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням ІТ» викладачи: керівник напряму впровадження ВНЗТОВ «ІС-ПРО» Мазурчак Віталій Олександрович та Паянок Т.М., к.е.н, доцент. 28.09 і 29.09 2022 р. пройшла сертифікація користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика», як підсумок вивчення програмного продукту «ISpro» за першим модулем!

Вітаємо студентів групи ОББ 19-3, які 28.09.2022 р. отримали сертифікати користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика», а саме: Вакулик Аліну, Даниленко Владиславу, Кравчук Анну, Литвинюк Світлану, Міщанін Євгенію, Мосьондз Ірину, Самолюк Вікторію, Степанову Дарину, Тесленко Інну, Юдіну Анну, Ягоденко Катерину, Ярошенко Анастасію, Яцева Дмитра.

Вітаємо студентів групи ОББ 19-3, які отримали сертифікат прослухав курс зі знання комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика», а саме: Басову Альбіну, Ковальчук Інну, Ольшевського Олексія, Питель Марину, Покиньчереду Богдана, Сушко Ольгу, Шейко Богдана.

Сертифікація є підсумок вивчення програмного продукту «ISpro» за першим модулем у навчальному практикумі з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням інформаційних технологій, 77 % студентів отримали прикладні знання!

Вітаємо студентів групи ОББ 21-4с, які 29.09.2022 р. отримали сертифікати користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика», а саме: Альохіна Єгора, Андрух Ольгу, Ільєнко Богдану, Карплюк Марію, Корнійчук Вікторію, Німчук Анастасію, Носенка Андрія, Паламарчук Віктора, Праніченко Давіда, Прядільщікову Анастасію, Шевченка Михайла.

Вітаємо студентів групи ОББ 21-4с, які отримали сертифікат прослухав курс зі знання комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика», а саме: Хомченка Романа.

Сертифікація є підсумок вивчення програмного продукту «ISpro» за першим модулем у навчальному практикумі з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням інформаційних технологій, 63 % студентів групи ОББ 21-4с отримали прикладні знання!