Якою б справою ви не займались, завжди треба доводити все до логічного завершення! А якщо мали навіть усну домовленість, завжди дотримуйтесь її!!! Минулого тижня повітряна тривога завадила зустрічам із деякими випускниками ліцеїв м. Васильків, але ми пообіцяли керівникам, що знову завітаємо для популяризації Державного податкового університету. І ось, отримавши телефоном пропозицію зустрітись знову, ми не змогли не погодитись! Отже, сьогодні 30.01.2024 р. знову к.е.н., доцент, доцент кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Пілевич Дмитро Станіславович відвідав загальноосвітні заклади м. Васильків і деякі зустрічі знову прийшлося проводити в укриттях... Випускники ліцеїв №2, №3, №6, №9"Престиж" отримали вичерпну інформацію про наш заклад!