19.11.2023 р. відбулося святкування Дня студента в театрі ім. Франка. Дивилися виставу американського драматурга, лауреата Пулітцерівської премії Артура Міллера «Всі мої сини», яка вперше була показана на Бродвеї 1947 року та зіграна понад триста разів.

Сюжет п’єси засновано на реальних подіях другої світової війни, яка повністю повторює реалії сьогодення. Історія сімейної драми фабриканта ще раз підтверджує всесвітній закон: для одних війна це біль, втрати, смерть і горе, а для інших засіб збагатитися. Постановка та гра акторів захоплює з першої хвилини, отримані враження незабутні! Рекомендуємо всім подивитися виставу.

Мандрівки до театру із нашими здобувачами вищої освіти вже стали традицією, науково-педагогічні працівники кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики намагаються привити любов до мистецтва, яке допомагає опанувати і перезавантажити себе особливо в такий скрутний час.