З 06.09.23 по 22.09.2023 працівники кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики пройшли курси підвищення кваліфікації в ТОВ «Системи для бізнесу 2018», на предмет володіння прикладною програмою  M.E.Doс. Навчання відбулося в межах укладеного договору про співпрацю  від 01.09.2023 у сфері надання освітніх послуг, а саме підвищення рівня науково-методичного забезпечення освітнього процесу та створення умов практичного забезпечення здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників використання програмного продукту M.E.Doс в освітньому процесі.

Дякуємо працівникам компанії за плідну співпрацю та надані можливості для викладачів кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Державного податкового університету безкоштовно отримати ґрунтовні практичні знання з використання M.E.Doс. Отримані навички надалі дозволять навчати здобувачів вищої освіти дотримуючись принципів академічної доброчесності, збільшать їх конкурентні переваги на ринку праці. Освіта та бізнес мають об’єднуватися. Професіонали своєї справи та молоді фахівці-спеціалісти – майбутнє нашої країни і в такий складний час необхідно всім допомагати формувати їх.

Процвітання компанії в професійній діяльності, а всім нам мирного неба! Сподіваємося й надалі взаємовигідно співпрацювати!