26 лютого 2024 року 195 випускників факультету податкової справи, обліку та аудиту отримали свої дипломи про вищу освіту, серед них і 27 здобувачів, що навчалися за освітньо-професійною програмою «Управлінський облік та бізнес-аналітика», групи ОМУ 22-2 і ОМУ 22-6.

Привітали випускників в. о. ректора Дмитро Серебрянський та почесні гості: заступник міністра аграрної політики та продовольства України Людмила Шемелинець, голова Державної аудиторської служби України пані Алла Басалаєва, міський голова Ірпеня Олександр Маркушин, виконуючий обов’язки першого заступника Голови Державної податкової служби України Владислав Бугасов, директор департаменту освіти і науки Київської обласної військової адміністрації Ярослава Тростянська, керуюча партнерка ТОВ «Мік Старт» Тетяна Пирог, головна редакторка Всеукраїнської професійної газети «Все про бухгалтерський облік» пані Зоя Слободянюк, а також директорка Ірпінського фахового коледжу економіки та права пані Оксана Пілевич.

Отримали дипломи майбутні податківці, обліковці, аудитори, яким вже завтра доведеться розвивати та зміцнювати економіку нашої мирної країни. Ви справжні фахівців своєї справи, науково-педагогічний персонал кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики пишається вами і хоче подякувати кожному з вас за те, що вірили в наш університет, обрали наш факультет і освітню програму кафедри «Управлінський облік та бізнес-аналітика».

Випускники висловили вдячність  Збройним силам України, завдяки яким мали змогу навчатися, а саме долучилися до зборів коштів FPV-дрони, амуніцію для військових та купівлю авто.