З 20.10.2023 по 20.11.2023 рр. проходить Міжнародна бізнес-гра CIMA Business Game – для українських студентів! Інтернет-версія бізнес-гри CIMA Business Game заснована на реальному фінансовому кейсі компанії та кращих світових практиках. Завдання містять перероблені в інтерактивну серію питань кейси компанії «Pixx-wizz».

Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування», що навчаються на кафедрі облікових технологій та бізнес-аналітики за освітньо-професійною програмою «Управлінський облік та бізнес-аналітика» мали можливість запропонувати свої рішення питань та проблем, що були поставлені перед сучасним бізнесом. Прохідний рівень – 9 з 12 правильних відповідей дає можливість отримати сертифікат. Отримані результати показали високий рівень володіння англійською мовою і вміння приймати ефективні управлінські рішення в облікових процесах. Вітаємо всіх наших здобувачів, чекаємо результати командної гри серед інших вищих навчальних закладів!