1–5 лютого 2024 р. на кафедрі облікових технологій та бізнес-аналітики відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня освіти, що навчалися за освітньо-професійною програмою «Управлінський облік та бізнес-аналітика».

У роботах здобувачів розкриті актуальні теми сьогодення, а саме обліково-аналітичне забезпечення управління: доходами та витратами підприємства в ринкових умовах, витратами на оплату праці суб’єкта господарювання, поточними зобов’язаннями за розрахунками, дебіторською та кредиторською заборгованістю, матеріальними та нематеріальними активами, готовою продукцією, інвестиційною діяльністю підприємства, зовнішньоекономічною діяльністю підприємства, маркетинговою діяльністю підприємства, екологічного менеджменту підприємства, фінансовими результатами діяльності банку, фінансовою діяльністю бюджетних установ, банківськими кредитами та інші.

Голова екзаменаційної комісії Савчук Василь Кирилович, професор кафедри статистики та економічного аналізу Національного університету біоресурсів і природокористування України, професор, доктор економічних наук та науково-педагогічні працівники кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики щиро привітали здобувачів із успішним захистом власних наукових досліджень. Побажали процвітання та кар’єрних злетів  у мирній Україні.