03-04 лютого 2023 р. відбувся Он-лайн захист випускних кваліфікаційних робіт!  Кафедра облікових технологій та бізнес-аналітики вітає своїх магістрів зі спеціальності «Облік і оподаткування» з успішним захистом кваліфікаційних робіт і отриманням кваліфікації магістрів з обліку і оподаткування за освітньо-професійною програмою «Управлінський облік та бізнес-аналітика». Голова екзаменаційної комісії Савчук Василь Кирилович, державний експерт Секретаріату Кабінету Міністрів України Директорату координації державних політик та стратегічного планування, д.е.н. та члени комісії:   Краєвський Володимир Миколайович, декан факультету податкової справи, обліку та аудиту, професор, д.е.н., Паянок Тетяна Миколаївна, завідувач кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики, доцент, к.е.н. та Титенко Лариса Василівна, доцент кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики, доцент, к.е.н. побажали випускникам мирного плавання на економічному просторі України, успіхів у побудові кар’єри та тихої сімейної бухти в якій би процвітало щастя!