10.10.2023 р. у стінах Державного податкового університету за координації очільників двох факультетів: Факультету податкової справи, обліку та аудиту Володимира Краєвського та Факультету фінансів та цифрових технологій Володимира Корнєєва відбувся шаховий турнір за Кубок ректора.

Організатором заходу виступив молодий науковець, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Юрій Мискін, що з дитинства полюбляє цим займатися, повністю концентрується на максимальному поєднанні особливостей цієї гри та запроваджує систему навчання молодого покоління із 2-х років і до поважного віку будь-якої людини....

Гра в шахи сприяє розвитку логічного мислення та інтуїції, ось чому краще зацікавитися шахами якомога раніше. Гравці під час партії тренують пам’ять, розвивають концентрацію, нормалізують роботу нервової системи. Опанувавши шахи, вам вдасться отримувати від них максимум задоволення, що сьогодні успішно відбулося в стінах державного податкового університету.

В результаті запеклої боротьби перше місце здобула Антоніна Мамаєва. Друге місце посів студент Євгеній Ригульський, а третє – Михайло Лисенко. Нагородження провів в. о. ректора ДПУ Дмитро Серебрянський. Очільник вишу вручив переможниці заслужений Кубок ректора з шахів та висловив вдячність всім учасникам турніру за участь та зацікавленість інтелектуальною грою. Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо нових інтелектуальних перемог!