7.12.2023 р. пройшла сертифікація користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Управління персоналом».

В рамках співпраці із нашим партнером ТОВ «ІС-ПРО» студенти групи ОББ 20-2, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» та згідно навчальних планів, вивчали дисципліну «Навчальний практикум з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням ІТ», викладачі: керівник напряму впровадження ВНЗТОВ «ІС-ПРО» Мазурчак Віталій Олександрович та Паянок Т.М., к.е.н, доцент, завідувач кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики. Сертифікація – це підсумок вивчення програмного продукту «ISpro» за другим модулем!
       Вручення сертифікатів за результатами вивчення двох модулів здійснював директор ТОВ «ІС-ПРО» Борисов Дмитро Борисович та керівник напряму впровадження ВНЗТОВ «ІС-ПРО» Мазурчак Віталій Олександрович. Вітаємо здобувачів вищої освіти, які отримали сертифікати користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямками:

І Модуль. «Фінансовий облік та Логістика», а саме: Голуб Валерію, Дорман Тетяну, Кінчур Артема, Косінську Руслану, Лесик Владислава, Ляховську Віталію, Мельничук Олесю, Нитяжук Анастасію, Приболовець Ірину, Сафронову Дарину, Сахно Інну, Харченко Аліну, Шаповалова Максима.

Сертифікат прослухав курс зі знання комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика» отримали: Петухова Алла, Рихліцька Анастасія та Татарченко Данило.

ІІ Модуль. «Управління персоналом», а саме: Бойко Анну, Голуб Валерію, Дорман Тетяну, Кінчур Артема, Косінську Руслану, Лесик Владислава, Ляховську Віталію, Мельничук Олесю, Нитяжук Анастасію, Петухову Аллу Приболовець Ірину, Рихліцьку Анастасію, Сафронову Дарину, Сахно Інну, Харченко Аліну, Шаповалова Максима, Шуткевич Галину.

Сертифікат прослухав курс зі знання комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Управління персоналом» отримала Ковальчук Єлизавета.
      Безмежно вдячні нашому стейкхолдеру ТОВ «ІС-ПРО за підтримку молоді. Вже третій рік поспіль наші здобувачі вищої освіти отримують прикладні знання, що підвищує їх конкурентоздатність на рику праці! Сподіваємось на подальшу співпрацю!