19.03.2024 р. кафедрою облікових технологій та бізнес-аналітики, Державного податкового університету проведено зустріч зі стейкхолдером YouControl.  Спікером лекції «Можливості сервісу YouControl для перевірки юридичних та фізичних осіб» виступив Максим Зінченко, бізнес-аналітик компанії YouControl. Традиційна зустріч організована для здобувачів вищої освіти, що навчаються на 4 курсі за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» і вивчають дисципліну «Моделі та методи прийняття рішень в аналізі та аудиті» та магістрів першого року навчання, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Управлінський облік та бізнес-аналітика».

Дякуюємо організатору зутрічі Терезі Вергелесовій, яка надала всім учасникам зустрічі безкоштовний доступ до ІТ платформи YouControl. Інформаційні аналітичні платформи дозволяють якісно акумулювати інформацію у розрізі будь-яких контрагентів та зменшують ризики шахрайства в фінансово-господарській діяльності. Із нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!