30 квітня 2024 р. відбулася інтерактивна он-лайн сесія запитань-відповідей з віце-президентом Європейського парламенту Марком Ангелем на тему: "Let's Demystify Europe! Understanding the Aims and Values of the EU / Демістифікуймо Європу! Розуміння цілей і цінностей ЄС".

Слухачами виступили студенти Державного податкового університету, Київської школи економіки, а також Балтійської міжнародної академії.

Захід організовано доцентом кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики, Державного податкового університету Надією Новицькою та Кларою Морару, директоркою мовної школи Languages.lu. У слухачів  була можливість почути від віце-президента Європарламенту про: різні аспекти роботи Європарламенту, підтримку ЄС України в умовах воєнного стану, санкції щодо рф, конфіскації російських активів, а також інші питання, а саме цифровізацію та подолання глобальних проблем сучасності. Пан Ангел наголосив про позитивний погляд на майбутнє України, зазначивши, що бачить її як майбутнього члена Європейського Союзу, і побажав усім учасникам успіхів.

Висловлюємо щиру вдячність пані Кларі Морару за організацію та модерацію цього заходу, віце-президенту Марку Ангелю за пізнавальну та надихаючу зустріч для наших студентів, а також Дмитру Яровому з Київської школи економіки та Жанні Черноштаній з Балтійської міжнародної академії, які підтримали ініціативу. Ми сподіваємось на подальшу співпрацю та поширення знань про Європейський Союз та його цінності серед молодого покоління!