8.05.2024 р. в 252 ауд. кафедрою облікових технологій та бізнес-аналітики проведено науково-методичний семінар за новою темою ДіР: «Обліково-аналітичне забезпечення управління амортизацією необоротних активів». Програму науково-дослідної роботи представив керівник Мискін Юрій Ігорович, д.е.н., доцент, професор кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики.

Дослідження проводитиметься за наступними напрямами: теоретичні основи обліково-аналітичного забезпечення управління амортизацією необоротних активів; оцінка обліково-аналітичного забезпечення управління амортизацією необоротних активів; моделювання впливу амортизаційної політики на ефективність діяльності підприємства; концептуальні засади удосконалення обліково-аналітичного забезпечення управління амортизацією необоротних активів.

Запрошуємо науковців, що працюють у даному напряму, долучитися до виконання ДіР.