17.11.2023 р. Надія Новицька, к.е.н., доцент, доцент кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету провела майстер-клас на тему: «Податкова знижка, як інструмент планування особистих фінансів».

Тема майстер-класу наразі є актуальною, адже більшість здобувачів вищої освіти (першого та другого) рівнів навчаються на контрактній формі. Розуміння всіх етапів отримання відшкодування податку на доходи з фізичних осіб повинно бути у споживачів ще на етапі заключення договору про сплату контракту за отримання освітніх послуг.

Здобувачі вищої освіти та всі бажаючі мали змогу дізнатися про ціль, мету, процедуру, нормативне підґрунтя подання підготовлених документів на отримання податкової знижки, було детально розглянуто проблеми та причини її неотримання.

Дякуємо Надії Володимирівні, за доступне трактування податкового законодавства та висвітлення не лише етапів, але і способів подання документів на отримання податкової знижки. Завжди із нетерпінням чекаємо Ваших нових семінарів та майстер-класів на актуальні теми!