04.05.2023 р. кафедрою облікових технологій та бізнес-аналітики проведено круглий стіл на тему «Посилення практичної складової ОПП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика».
Мета заходу актуалізація освітньої програми до вимог сьогодення, підвищення конкурентоспроможності випускників на ринку праці.

Запрошеними гостями були стейкхолдери кафедри Богдан Святослав Володимирович, аналітик Департаменту аналізу економічної ефективності виробничих процесів та їх оптимізації ТОВ «Група Агропродінвест» (керуюча компанія холдингу «Укрпромінвест-Агро»), Мазурчак Віталій Олександрович, керівник напряму впровадження ВНЗ ТОВ «ІС-ПРО», Сухаревський В’ячеслав Олександрович, співзасновник ТОВ «ЄЗВІТ», директор ТОВ «МАЙ БРЕЙН», Савченко Алла Миколаївна, к.е.н., доцент, гарант ОПП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» та науково-педагогічний склад кафедри.

На заході розглянуто міжнародний досвід, а саме особливості організації навчального процесу за аналогічним напрямом у Люксембурзькому інституті соціально-економічних досліджень. Аналізувалися основні вимоги роботодавців за вакансією бізнес-аналітик та змістовність дисциплін ОПП щодо їх виконання.

За результатами обговорення ОПП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» прийнято рішення щодо: розширення переліку вибіркових дисциплін; запровадження змін в існуючи, а саме наповнення змістовних модулів програмними компетенціями, які висувають роботодавці до вакансії бізнес-аналітик; подальше обговорення ОПП із здобувачами вищої освіти та випускниками освітньої програми.