09.11.2023 р. к.е.н., доцент, доцент кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Новицька Надія Володимирівна провела відкриту лекцію з дисципліни «Економетрика» для групи ФБД-23-1с (та всіх бажаючих), на тему: «Побудова багатофакторної економетричної моделі в програмі R».

Здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти мали змогу навчитися будувати регресійну модель у прикладній програмі R та опанували всі етапи економетричного моделювання в ній.

Дякуємо Надії Володимирівні, за високий рівень викладання і надання можливостей студентам опановувати прикладні знання в фінансово-економічній сфері. Володіння даним інструментом підвищить рівень конкурентоспроможності наших випускників на ринку праці!