Та прекрасна мить, коли любиш те, що робиш.... Колектив робочої групи Факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ, а саме в.о. заступника декана з навчально-організаційної роботи факультету податкової справи, обліку та аудиту Кітченко Марина Іванівна та д.е.н., доцент, доцент кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики Мискін Юрій Ігорович, отримали безліч позитивних емоцій, вражень та нового досвіду!!! Запитаєте де саме??? Та від спілкування з молоддю звісно !!!!! Наші діти - найкращі!!!

Так зустрічали нашу профорієнтаційну виїзну бригаду в Академічних ліцеях №3, №4 та №5 Обухівської міської ради Київської області. А після проведеного спілкування можемо впевнено стверджувати, що і школярі, і вчителі, і керівництво шкіл щирі, добрі, глибокі та прекрасні люди!!! Бесіди відбувалися на одному подиху в режимі діалогу ... та так, що часу не вистачало!!! Учні серйозно та аргументовано сприймали матеріал... Впевненість, що наше майбутнє однозначно буде щасливим та безпечним поглибилася, бо гарне покоління зростає!!! Подальшій співпраці точно бути, бо всі сторони глибоко зацікавлені в цьому!!!

Окрема подяка керівництву та працівникам Управління освіти виконавчого комітету Обухівської міської ради за підтримку та координацію в організації зустрічей!!!

Більше фото на сторінці кафедрі у фейбуці: https://www.facebook.com/datba.stu