12 листопада 2022 р. незабутній вечір у театрі ім. Івана Франка провели здобувачі вищої освіти Державного податкового університету, а саме 4 курсу, що навчаються на кафедрі облікових технологій та бізнес-аналітики. Колектив кафедри та в.о. завідувача кафедри к.е.н., доцент Паянок Тетяна Миколаївна привітали їх таким чином із Днем студента!

Дивилися трагедію «Коріолан» – історія злету та падіння легендарного давньоримського полководця, сюжетну основу для якої Шекспір запозичив із «Порівняльних життєписів» давньогрецького історика Плутарха.

У п’єсі є і гостра політична драма, і драма сімейних відносин, і внутрішня трагедія однієї людини. Її герой – Кай Марцій, уславився своїми подвигами у війні з ворогами римлян – вольсками. Після завоювання столиці вольсків міста Коріоли за бойові звитяги він отримав прізвисько Коріолан. Повернувшись з перемогою додому доблесний воїн йде у «велику» політику – у консули...

Шекспір розкриває вічні цінності, які не втрачають актуальності і сьогодні – це використання натовпу для досягнення своїх цілей завзятими пройдохами, які стоять при владі; мінливість вподобань народу та його «коротка пам’ять» про заслуги воїна; несприйняття суспільством сильної особистості та страх перед змінами; короткозорість політиків і відсутність аналізу своїх вчинків, адже наслідки часто призводять до загибелі цілих народів, самопожертва заради близьких і рідних та ін.

Вистава захоплює глядача від самого початку, наповнює його незабутніми емоціями, акторська гра змушує переживати всі події. Постановка п’єси наповнена звуковими ефектами та яскравими декораціями. Навіть повітряна тривога, через яку виставу перенесли на 1,5 години, не завадила отримати насолоду від перегляду. В подарунок всі отримали позитивні емоції, гарний настрій та програмку вистави із автографами зірок театру, яких бачили на сцені, а саме: нар. артиста України Форманчука Олександра, нар. артиста України Бенюка Богдана, нар. артиста України Ступки Остапа, Шарана Івана, нар. артиста України Богдановича Олексія, нар. артиста України Стальчука Олега, нар. артистки України Сумської Наталії, Рули Анастасії, нар. артиста України Мазура Василя, засл. артиста України Печериці Олександра, нар. артиста України Ніколаєнка Володимира, Шпегуна Павла, засл. артистки України Баші Ксенії, Гуревича Ярослава, засл. артиста України Тимошенка Арсенія, Рудинського Олександра, Федорак Христини, Лук’яненка Дмитра.

Крилаті фрази, які залишаться в думках: «ці трибуни стануть його труною», «і ми маємо право йому відмовити! Так, але це право, яке ми не маємо права застосувати», «де гарантії, що надавши мені звання консула, ви тієї ж миті позбавите мене такої честі», «через вашу нікчемність, рідне місто зневажаю…не ви мене, а я вас проганяю», «спасаючи Рим ти вбиваєш сина».

Науково-педагогічний колектив кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики ще раз вітає всіх своїх здобувачів вищої освіти зі святом, бажає щоб роки навчання в стінах Університету запам’яталися як найкращі роки їхнього життя, а факультет податкової справи, обліку та аудиту в лиці всього колективу завжди готовий їх підтримати!