Здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня Яцев Дмитро постійно вдосконалює свої знання як з англійської мови, так зі спеціальності яку здобуває, а саме 071 «Облік і оподаткування», освітньо-професійна програма «Управлінський облік та бізнес-аналітика».

Колективу кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики факультету податкової справи, обліку та аудиту вдалося найголовніше – привити любов до навчання! Всім відомо, що лише той успішний, хто постійно вдосконалює свої навики, поглиблює свої знання, іде в ногу з часом…

Все почалося з минулого року, коли Дмитро був здобувачем першого (бакалаврського) рівня вищої освіти і навчався за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика». В даній програмі дисципліни із циклу професійної підготовки викладаються за білінгвальною методикою. Білінгвальна освіта дозволяє адаптуватися нашим випускникам на ринку праці, впевнено будувати кар’єру в міжнародних компаніях!

Сьогодні – це перспективний аналітик консолідованої інформації (Business Analyst) міжнародної компанії MK Merchants, який займається любимою справою! Ми пишаємося своїми здобувачами і бажаємо їм процвітання!