В рамках співпраці із нашим партнером ТОВ «ISpro» студенти групи ОББ 19-3 і ОББ 21-4с, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика», згідно навчальних планів вивчали дисципліну «Навчальний практикум з обліково-аналітичного забезпечення управління з використанням ІТ», викладачі: керівник напряму впровадження ВНЗТОВ «ІС-ПРО» Мазурчак Віталій Олександрович та Паянок Т.М., к.е.н, доцент, в.о. завідувача кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики.

Підсумковим результатом вивчення стало проведення сертифікації користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямками: «Фінансовий облік та Логістика» та «Управління персоналом».

Сертифікати користувачів комп’ютерної програми «Комплексна система автоматизації підприємства «ISpro» за напрямком: «Фінансовий облік та Логістика» та «Управління персоналом», отримали студенти групи ОББ 19-3, а саме: Вакулик Аліну, Даниленко Владиславу, Кравчук Анну, Литвинюк Світлану, Міщанін Євгенію, Мосьондз Ірину, Ольшевського Олексія, Самолюк Вікторію, Степанову Дарину, Тесленко Інну, Юдіну Анну, Ягоденко Катерину, Ярошенко Анастасію, Яцева Дмитра. Вітаємо студентів групи ОББ 21-4с, а саме: Альохіна Єгора, Андрух Ольгу, Ільєнко Богдану, Карплюк Марію, Корнійчук Вікторію, Німчук Анастасію, Носенка Андрія, Паламарчук Віктора, Праніченко Давида, Прядільщікову Анастасію, Шевченка Михайла.

Вітаємо студентів, які отримали сертифікати прослухав курс, а саме група ОББ 19-3: Басову Альбіну, Ковальчук Інну, Питель Марину, Покиньчереду Богдана, Сушко Ольгу, Шейко Богдана та група ОББ 21-4с: Хомченка Романа.

Сертифікація є підсумок вивчення програмного продукту «ISpro»,  студенти отримали прикладні знання та додаткові конкурентні переваги на ринку праці! Пишаємося нашими здобувачами вищої освіти і дякуємо нашому партнеру директору ТОВ «ІС-ПРО» Шведову Дмитру Олександровичу та керівнику напряму впровадження ВНЗТОВ «ІС-ПРО» Мазурчаку Віталію Олександровичу за надані можливості!