07.04.2023 р. кафедрою облікових технологій та бізнес-аналітики факультету податкової справи, обліку та аналізу було проведено День гостинності. На заході були присутні випускники навчальних закладів загальної середньої освіти з різних куточків України. Завідувачка відділу доуніверситетської підготовки Тарнавська В.В. проінформувала вступників про особливості вступної кампанії 2023 року та порядок подачі документів до Державного податкового університету.  Гостям заходу було показано відеоролик про навчання та студентське життя студентів факультету податкової справи, обліку та аудиту.

Заступниця завідувачки кафедри Параниця Н.В. розповіла про переваги навчання та спеціальності кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики.  Доцент кафедри Остапенко Я.О. провела лекцію-зустріч «БІЗНЕС-АНАЛІТИКА:ВМИКАЄМО#КРУТОЗАВТРА», на якій ознайомила гостей зі сутністю бізнес-аналізу та основними завданнями бізнес-аналітика. Гостей зацікавили відеоролики про  бізнес-ідеї, які принесли своїм власникам мільярди та 10 стартапів українців, які підкорили світ. Але з особливим захопленням школярі проходили тест-опитування на перевірку потужності своїх аналітичних навичок та нахилів до аналітичного мислення.

Приємним завершенням Дня гостинності були позитивні відгуки про захід, який спонукав гостей до роздумів про вступ до Державного податкового університету.