Переможець у номінації «Кращий фінансист 2018 року в Україні», практик із 25 річним стажем розпочав осінній інтелектуальний марафон 2023 р. і поділився із досвідом роботи зі студентами першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів, що навчаються за ОПП «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика» та «Управлінський облік та бізнес аналітика» в Державному податковому університеті.

Проведений вебінар був присвячений практичним кейсам. Обговорювалися приклади  використання бізнес-аналітики в різних:  масштабах бізнесу, сферах застосування (від продажу до фінансів). Обговорювалася: традиційна аналітика на основі пакетної обробки та до операційної аналітики (через сферу фінансів);  контури бухгалтерського обліку, управлінського та застосування бізнес-інструментів аналізу та побудову комплексного підходу; можливість керувати проектом з оптимізації витрат із BI Qlik та потреби різних груп зацікавлених сторін у бізнесі щодо бізнес-аналітики/контролю/управління.