5-9 лютого 2024 р. збірна агітаційна бригада від відділу Профорієнтаційної роботи Державного Податкового Університету, Факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ, Факультету фінансів та цифрових технологій, Навчально-наукового інституту права ДПУ, ННІ економічної безпеки та митної справи, Факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації ДПУ провела заняття з фінансової грамотності в Рівненських ліцеях 19, 23, 26, Гощанському академічному ліцеї, Горбаківському та Корецькому ліцеях.

Представником від кафедри облікових технологій та бізнес-аналітики, Факультету податкової справи, обліку та аудиту був к.е.н., доцент, доцент кафедри Пілевич Дмитро Станіславович.

«В умовах війни та післявоєнної відбудови України фінансова грамотність допомагає населенню і особливо її молодому поколінню стати фінансово стійким до економічних потрясінь та забезпечити необхідний рівень добробуту на рівні родини та країни в цілому. Нам усім важливо вміти приймати зважені та далекоглядні фінансові рішення, впевнено планувати своє майбутнє, досягати фінансових цілей», - саме такими словами розпочалися зустрічі з учасниками освітнього процесу.

Адже фінансова грамотність дуже допомагає в досягненні особистих цілей, забезпечує почуття стабільності, та й просто спонукає побудувати той міцний фундамент, на якому можна планувати подальше життя.

Дякуємо за теплі зустрічі. Приємно, коли адміністрація закладів освіти підтримує ініціативу до подібних зустрічей, з цілковитим розумінням стає на шлях вдосконалення системи освіти, маючи за основу перейняти досвід профільних спеціалістів. Саме таку мету закладено в підписанні угод про співпрацю. Предметом підписаних угод є співробітництво сторін щодо розвитку ліцеїстів випускних класів, їх доуніверситетська підготовка із врахуванням інтересів, нахилів, здібностей та можливостей кожного ліцеїста у контексті професійного самовизначення, забезпечення наступності між загальною середньою і вищою освітою.

Тиждень фінансової грамотності для шкільної молоді завершився! Чекаємо нових запрошень від зацікавлених сторін. Покращення потрібно будувати вже зараз й тільки самому! Тож запрошуємо заклади загальної середньої освіти зміцнити фінансову грамотність учнів. Формат проведення - за домовленістю сторін).

Координатор

Відділ профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку

068/073 619 31 31, 044 363 27 29

вул. Садова,53, каб 106 корпусу Р, місто-герой Ірпінь, Київська область.