З 20.10.2023 по 20.11.2023 рр. проходить Міжнародна бізнес-гра CIMA Business Game – для українських студентів! Інтернет-версія бізнес-гри CIMA Business Game заснована на реальному фінансовому кейсі компанії та кращих світових практиках. Завдання містять перероблені в інтерактивну серію питань кейси компанії «Pixx-wizz».

Вітаємо здобувачів вищої освіти першого (бакалаврсього) рівня спеціальності 071 «Облік і оподаткування», що навчаються на кафедрі облікових технологій та бізнес-аналітики за освітньо-професійною програмою «Облік, податковий аудит та бізнес-аналітика». Вони отримали прохідний бал 9 з 12 правильних відповідей і сертифікат учасника. Показали високий рівень володіння англійською мовою і вміння приймати ефективні управлінські рішення в облікових процесах.

Науково-педагогічний колектив кафедри вітає всіх наших здобувачів, чекаємо результати командної гри серед інших вищих навчальних закладів!