12.10.2023 р. весь колектив кафедри управлінського обліку прийняв активну участь у Всеуніверситетській спартакіаді.

Метою проведення якої був збір коштів для взводу 75 бригади ЗСУ. Вона захищає наш спокій на Запорізькому напрямі. В даному підрозділі героїчно бореться за наше вільне життя випускник факультету податкової справи, обліку та аудиту 2019 року лейтенант Вадим Ольшевський! Будемо усім безмежно вдячні хто також долучитися до збору – за посиланням.

На заході панувала дружня боротьба та спортивний азарт, було весело і смачно… Здобувачі вищої освіти першого курсу (Бондаренко Аріна  староста групи ОББ 23-2, Гусар Максим, Чередник Юля та інші) задавали стрімкий темп у змаганнях, що спонукало науково-педагогічних працівників, їх наставників, тримати цю «високу планку».

Завдяки командній роботі факультет податкової справи, обліку та аудиту виборов ІІ командне місце!

Дякуємо усім за активну участь, за підтримку та доброту!