Нещодавно здобувачка вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Міжнародне право» Чернець Віталіна відвідала разом з делегацією Державного податкового університету м. Нордкірхен (Німеччина), де взяла участь у практичному семінарі Вищої школи фінансів Федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія.

Організатори семінару підготували для учасників цікаву та насичену програму. Зокрема, провели ознайомчу екскурсію територією Нордкірхенського палацу під час якої розповіли про багатовікову історію цього архітектурного шедевру, відвідали бібліотеку Вищої школи фінансів та організували зустріч українських студентів з їх німецькими колегами.

Науково-практичний семінар відбувся 11 червня. Для свого виступу наша студентка Віталіна Чернець обрала надзвичайно актуальну на сьогодні для України тему: «Викрадені діти під час війни». Своєю презентацією здобувачка намагалась привернути увагу присутніх до даної проблеми та знайти спільні шляхи вирішення даної ситуації.

Виступ Віталіни Чернець викликав зацікавлення та активне обговорення німецьких та голландських колег.

За результатами роботи практичного семінару Віталіна Чернець отримала сертифікат та цікавий досвід спілкування з іноземними студентами та викладачами.

Пишаємось здобутками нашої студентки!