На минулому тижні члени кафедрального наукового гуртка «Студії з міжнародного права» під керівництвом доцента кафедри міжнародного права К. С. Лісової провели робоче засідання. Цього разу зустріч відбулась вже в оновленому складі, адже до гурткової роботи долучились здобувачі вищої освіти першого року навчання спеціальності 293 «Міжнародне право».

Для обговорення студенти обрали тему: «Роль міжнародних організацій у сучасному світі». Свої виступи та презентації члени наукового гуртка присвятили різним міжнародним організаціям, їх заснуванню та діяльності. Були розглянуті регіональні, субрегіональні та універсальні міжнародні організації, як суб’єкти міжнародних відносин. В рамках таких організацій країни-учасниці розвивають співпрацю у різних сферах, укладають спільну законодавчу базу та уніфікують дозвільні документи.  Особливу увагу під час засідання студенти зосередили на міжнародних організаціях, членом яких є Україна. Окремо було розглянуто питання ролі міжнародних організацій для України в умовах агресії рф. Йшла мова не тільки про їх допомогу, а й про безпорадність у забезпечені міжнародної безпеки у ситуації, яка склалась.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!