21 лютого 2024 р. на кафедрі міжнародного права та права Європейського Союзу відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня заочної форми навчання групи МПМЗ-22-1 за освітньо-професійною програмою «Міжнародне право», який проходив дистанційно на платформі Zoom.

Екзаменаційна комісія працювала у складі д.ю.н., професора Тимченка Леоніда Дмитровича, д.ю.н. Кононенка Валерія Петровича, к.ю.н., доцента, завідувачка кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу Чернецької Олени Василівни. Голова комісії - д.ю.н., доцент, старший науковий співробітник відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права імені В. Корецького НАН України     Фалалєєва Людмила Григорівна.

Під час захисту здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки, застосували сучасні наукові підходи і на високому рівні презентували результати наукової роботи.

Після обговорення результатів захисту магістерських робіт та оголошення балів, члени екзаменаційної комісії відмітили, що здобувачі показали високий рівень знань. Та, незважаючи на всі виклики сьогодення, зуміли підготувати свої магістерські роботи вчасно і успішно їх захистили.

Позитивно оцінила випускні кваліфікаційні роботи голова екзаменаційної комісії д.ю.н. Фалалєєва Л. Г., яка, зокрема, відзначила магістерські роботи Гончаренко Марини та Облап Крістіни, підкресливши практичне значення їх наукових проектів та спрямованість на розв’язання актуальних проблем сучасного міжнародного права.
Завершила роботу ЕК завідувачка кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу к.ю.н. Чернецька О.В., вона подякувала членам екзаменаційної комісії за активне обговорення магістерських робіт. Здобувачам, Олена Василівна побажала успіхів, подальших наукових здобутків та досягнень в улюбленій професії. Кращі магістри отримали запрошення вступати на навчання до аспірантури.