З нагоди Дня Європи в Україні та Дня науки кафедрою міжнародного права Навчально-наукового інституту права було проведено круглий стіл «Євроінтеграційні прагнення України: шлях до європейських цінностей та стандартів».

Участь у обговоренні питань євроінтеграційних процесів прийняли науковці кафедри міжнародного права, представники наукової спільноти Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), Запорізького національного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, здобувачі вищої освіти тощо.

Темами для обговорення стали: європейські цінності та стандарти та їх імплементація в правову систему України; Директива ЄС про тимчасовий захист та національне законодавство країн-членів ЄС як підтримка європейського вибору України після 24 лютого 2022 р.; європейські цінності як запорука розвитку громадянського суспільства в Україні; аналіз сучасних тенденцій попереднього узгодження ціноутворення у країнах-членах ЄС: перспективи для України; запровадження принципів належного врядування в діяльність органів місцевого самоврядування: правовий аспект; Україна та ЄС: пріоритетні напрямки співробітництва тощо.

Кафедра міжнародного права щиро дякує за цікаві доповіді та дискусії.