khnn

23 вересня 2022 року на кафедрі міжнародного права Навчально-наукового інституту права ДПУ відбулася відкрита лекція доктора юридичних наук, доцента, професора кафедри Марії Кармаліти на тему «Шляхи усунення подвійного оподаткування» в межах навчальної дисципліни порівняльне податкове право.

На лекції було розкрито наступні актуальні питання: міжнародні податкові правовідносини, поняття міжнародного подвійного оподаткування  та шляхи усунення подвійного оподаткування.

До відкритої лекції долучилися студенти спеціальності «Міжнародне право», «Право», науково-педагогічні працівники та всі бажаючі.

hvbn

ckhg

Особливу увагу під час лекції було приділено висвітленню сфер міжнародного податкового права, цілей міжнародних податкових договорів та елементів механізму використання методу звільнення та методу кредиту як ключових у системі договірного регулювання уникнення подвійного оподаткування.

Кафедра висловлює щиро подяку професору Марії Кармаліти за цікавий та змістовний формат спілкування та всім, хто долучився.