17 жовтня 2023 р. доцентом кафедри міжнародного права навчально-наукового інституту права ДПУ, кандидатом історичних наук Катериною Сергіївною Лісовою була проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни «Історія міжнародного права» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, групи МПБ-22-1, спеціальності 293 «Міжнародне право» на тему: «Основні інститути міжнародного права та характерні особливості розвитку міжнародних відносин в ХІХ ст.». Заняття проходило онлайн на платформі Google meet.

На лекції було здійснено огляд історії міжнародних відносин в ХІХ ст. та досліджено їх вплив на подальший розвиток міжнародного права в досліджуваний період. Метою лекції було сформувати цілісне уявлення про особливості системи міжнародного правопорядку та основні інститути міжнародного права в ХІХ ст.

До відкритої лекції крім здобувачів вищої освіти долучились науково-педагогічні працівники кафедри, заступник директора ННІ та завідувач навчально-методичного відділу.

Кафедра міжнародного права дякую всім присутнім за до єднання до відкритої лекції.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!