Здобувачі навчально-наукового інституту права мали чудову нагоду відвідати гостьову лекцію на тему «Функціонування Міжнародного комерційного арбітражного суду при Торгово-промисловій палаті України», яку провела Янчик Маріанна Іванівна — досвідчений адвокат і фахівець у сфері міжнародного арбітражу.

Лекція охопила ключові аспекти діяльності Міжнародного комерційного арбітражного суду, його роль у вирішенні міжнародних комерційних спорів та важливість для захисту прав та інтересів учасників міжнародної торгівлі. Особливу увагу було приділено практичним питанням — від подачі позовів до виконання рішень арбітражного суду в умовах сучасної правової системи України.

Маріанна Янчик поділилася власним професійним досвідом участі в арбітражних процесах, розповіла про тонкощі роботи адвоката у сфері арбітражу та надала слушні рекомендації майбутнім юристам щодо розвитку кар'єри в міжнародному праві.

Лекція викликала жвавий інтерес у здобувачів, які активно ставили запитання та отримували докладні відповіді щодо сучасних викликів і можливостей у галузі міжнародного комерційного арбітражу.

Кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу висловлює щиру подяку Маріанні Янчик за цікаву та змістовну лекцію і сподівається на подальшу співпрацю

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!