Нещодавно здобувачі вищої освіти спеціальності «Міжнародне право» навчально-наукового інституту права Державного податкового університету відвідали лекцію на тему: «Професія адвоката в Канаді: виклики та можливості у міжнародній правовій практиці». В ролі гостьового лектора виступила адвокат, член Комітету з питань цінних паперів Асоціації адвокатів Онтаріо та засновниця компанії BAX Securities Law, що входить до десятки найкращих корпоративних бутик-фірм Канади за версією журналу Canadian Lawyers Барбара Хендріксон.

Під час лекції Барбара Хендріксон поділилась своїм досвідом роботи адвокатом у Канаді, розповіла про особливості канадської правової системи, а також про те, як корпоративні юристи взаємодіють з міжнародними клієнтами та компаніями. Майбутні українські правники дізнались про специфіку адвокатської практики в різних юрисдикціях та отримали корисні поради щодо побудови кар’єри у міжнародному правовому полі.

Лекція Барбари Хендріксон та спілкування з нею залишили незабутні враження в майбутніх студентів-міжнародників.

Кафедра міжнародного права та права Європейського Союзу висловлює щиру подяку лектору. З нетерпінням чекаємо нової зустрічі!