29 листопада 2023 р. члени кафедрального наукового гуртка ''Студії з міжнародного права'' взяли активну участь у роботі круглого столу на тему: «Права людини в сучасних умовах: гуманістичний та безпековий вимір», що був організований кафедрою міжнародного права з нагоди Міжнародного дня прав людини.

Під час круглого столу було розглянуто широке коло питань, зокрема, загальнотеоретичні аспекти захисту прав людини в умовах сьогодення, співвідношення міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права, міжнародні правозахисні механізми захисту прав людини, реформи міжнародної системи безпеки та ін.

Члени наукового гуртка кафедри міжнародного права долучились до обговорення теми заходу. Студенти виступили з цікавими та змістовними доповідями, продемонструвавши свої знання, бачення проблеми та ідеї вирішення. Особливий інтерес в аудиторії викликали доповіді Владислава Скрипця «Необхідність реформування міжнародної системи безпеки» та Марії Мєдвєдєвої «Співвідношення міжнародного права прав людини та міжнародного гуманітарного права». Окрему увагу, здобувачі вищої освіти приділили ролі ООН, Ради Європи та інших міжнародних організацій у забезпеченні захисту прав людини; ефективності міжнародно-правових механізмів захисту прав людини в умовах збройного конфлікту рф проти України та діяльності ООН у сфері захисту прав людини.

Модератор заходу завідувач кафедри міжнародного права Олена Чернецька відзначила високий рівень підготовки студентів та подякувала їм за активну участь у круглому столі.

За результатами роботи круглого столу буде підготовлений збірник тез, а всі учасники отримають сертифікати.