25 вересня 2024 р. була проведена профорієнтаційна он-лайн зустріч Навчально-наукового інституту права та закладів загальної середньої освіти м. Городища Черкаської області, зокрема: Городищенський ЗЗСО №1 імені С. С. Гулака-Артемовського; Городищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 та Городищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.

На початку зустрічі директор навчально-наукового інституту права Василь Топчій та директорка Городищенський ЗЗСО №1 імені С. С. Гулака-Артемовського Олена Кравченко привітали присутніх та чітко окреслили напрями співпраці, які можуть бути цікавими та корисними для обох сторін. Йдеться про підписання меморандуму, взаємні візити школярів до університету, а студентів на Черкащину, а також лекції з правничої тематики від науково-педагогічних працівників кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу

Голова студентського парламенту ДПУ Владислав Скрипець ознайомив учнів із можливостями, які відкриваються для молоді, завдяки участі у студентському самоврядування.

В свою чергу, завідувач кафедри міжнародного права та права Європейського Союзу Олена Чернецька ознайомила учнів із освітніми програмами «Міжнародні відносини» та «Міжнародне право».

Профорієнтаційний захід відбувся за сприяння заступника директора з навчально-виховної роботи Городищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 імені С. С. Гулака-Артемовського – Розломій Ірини Станіславівни Щира вдячність за надану можливість.

НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ!